2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud på Levering af Sundhedsordning
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb af sundhedsordning til Ordregivers medarbejdere. Ydelserne vedrører: Fysioterapi, Kiropraktik, massage og holdtræning.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres i henhold til Udbudslovens bestemmelser i afsnit III(§§ 186-189)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000