See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa organizacji i realizacji jednodniowych szkoleń stacjonarnych (20 części)”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Usługa organizacji i realizacji jednodniowych szkoleń stacjonarnych (20 części)”. W ramach realizacji projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług. Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi sąsiedzkie - organizacja i wdrażanie”. Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie”. Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi społeczne na rzecz osób i rodzin doświadczających kryzysu”. Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Reintegracja społeczna i zawodowa jako pakiet usług dostępnych w centrum usług społecznych”. Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rola koordynatora pieczy zastępczej w planowaniu usług społecznych dla wychowanków”. Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych - dobre praktyki”. Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie i aktywizacja osób dotkniętych kryzysem psychicznym w środowisku zamieszkania”. Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Organizacje pozarządowe - współpraca przy realizacji usług społecznych”. Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami z doświadczeniem migracji - planowanie wsparcia”. Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wdrażanie zasad deinstytucjonalizacji - jak realizować zmiany w pomocy społecznej?”. Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej”. Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej”. Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób starszych”. Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wywiad środowiskowy i kontrakt socjalny”. Część 15 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Planowanie wsparcia dla osób z grup defaworyzowanych”. Część 16 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z zaburzeniami psychicznymi”. Część 17 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Współpraca międzyinstytucjonalna przy planowaniu usług społecznych w przeciwdziałaniu przemocy domowej”. Część 18 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak stworzyć lokalną sieć wsparcia? - planowanie usług społecznych dla osób starszych”. Część 19 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z niepełnosprawnością”. Część 20 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie suicydalnym - dobre praktyki i standardy postępowania”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: procedura jest w całości w przy użyciu środków komunikacji elektronicznej procedura przyspieszona na podstawie art. 138 ust.4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi sąsiedzkie - organizacja i wdrażanie”.
Beschreibung: Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi sąsiedzkie - organizacja i wdrażanie”.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie”.
Beschreibung: Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych - tworzenie, organizacja, zarządzanie”.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi społeczne na rzecz osób i rodzin doświadczających kryzysu”.
Beschreibung: Część 3 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Usługi społeczne na rzecz osób i rodzin doświadczających kryzysu”.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Reintegracja społeczna i zawodowa jako pakiet usług dostępnych w centrum usług społecznych”.
Beschreibung: Część 4 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Reintegracja społeczna i zawodowa jako pakiet usług dostępnych w centrum usług społecznych”.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rola koordynatora pieczy zastępczej w planowaniu usług społecznych dla wychowanków”.
Beschreibung: Część 5 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Rola koordynatora pieczy zastępczej w planowaniu usług społecznych dla wychowanków”.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych - dobre praktyki”.
Beschreibung: Część 6 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych - dobre praktyki”.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie i aktywizacja osób dotkniętych kryzysem psychicznym w środowisku zamieszkania”.
Beschreibung: Część 7 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie i aktywizacja osób dotkniętych kryzysem psychicznym w środowisku zamieszkania”.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Organizacje pozarządowe - współpraca przy realizacji usług społecznych”.
Beschreibung: Część 8 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Organizacje pozarządowe - współpraca przy realizacji usług społecznych”.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami z doświadczeniem migracji - planowanie wsparcia”.
Beschreibung: Część 9 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Praca z osobami z doświadczeniem migracji - planowanie wsparcia”.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wdrażanie zasad deinstytucjonalizacji - jak realizować zmiany w pomocy społecznej?”.
Beschreibung: Część 10 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wdrażanie zasad deinstytucjonalizacji - jak realizować zmiany w pomocy społecznej?”.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej”.
Beschreibung: Część 11 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej”.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej”.
Beschreibung: Część 12 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej”.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób starszych”.
Beschreibung: Część 13 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób starszych”.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wywiad środowiskowy i kontrakt socjalny”.
Beschreibung: Część 14 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wywiad środowiskowy i kontrakt socjalny”.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Planowanie wsparcia dla osób z grup defaworyzowanych”.
Beschreibung: Część 15 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Planowanie wsparcia dla osób z grup defaworyzowanych”.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z zaburzeniami psychicznymi”.
Beschreibung: Część 16 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z zaburzeniami psychicznymi”.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Współpraca międzyinstytucjonalna przy planowaniu usług społecznych w przeciwdziałaniu przemocy domowej”.
Beschreibung: Część 17 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Współpraca międzyinstytucjonalna przy planowaniu usług społecznych w przeciwdziałaniu przemocy domowej”.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak stworzyć lokalną sieć wsparcia? - planowanie usług społecznych dla osób starszych”.
Beschreibung: Część 18 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Jak stworzyć lokalną sieć wsparcia? - planowanie usług społecznych dla osób starszych”.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z niepełnosprawnością”.
Beschreibung: Część 19 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania osób z niepełnosprawnością”.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie suicydalnym - dobre praktyki i standardy postępowania”.
Beschreibung: Część 20 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Wsparcie dzieci i młodzieży w kryzysie suicydalnym - dobre praktyki i standardy postępowania”.