619848-2026 - Ergebnis
Ungarn – Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse – Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése 2026
Beschreibung: Élelmiszer és főzési alapanyag beszerzése adásvételi szerződések keretében a Lajosmizse Város Önkormányzata Intézményeinek Gazdasági Szervezete részére részajánlattétel biztosításával az alábbiak szerint: 1. rész: Kenyér és pékáru 2. rész: Baromfihús 3. rész: Tőkehús 4. rész: Szárazáru 5. rész: Mirelit áru 6. rész: Zöldség és gyümölcs 7. rész: Tej- és tejtermék 8. rész: Cukrászsütemény 9. rész: Töltelékáru Részletesen az adott rész „A közbeszerzés leírása” rovataiban és a műszaki leírásban (részletes ártáblázatban).
Vorherige Bekanntmachung: 334188-2026
Interne Kennung: EKR000831602026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2015. évi CXLIII. törvény (Kbt.) Második rész XV. fejezet 81. § Valamennyi rész vonatkozásában: Ajánlatkérő a Kbt. 76. § (2) bekezdés a) pontja szerinti legalacsonyabb ár értékelési szempontot alkalmazza, tekintve, hogy Ajánlatkérő igényeinek valamely konkrétan meghatározott minőségi és műszaki követelményeknek megfelelő áru felel meg, és a gazdaságilag legelőnyösebb ajánlat kiválasztását további minőségi jellemzők nem, csak a legalacsonyabb ár értékelése szolgálja.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Tőkehús
Beschreibung: Tőkehús beszerzése adásvételi szerződés keretében a Lajosmizse Város Önkormányzata Intézményeinek Gazdasági Szervezete gazdálkodási irányítása alá tartozó iskola és óvoda intézmények számára. Összes éves mennyiség: 9210 kg. A termékek és a teljes mennyiség részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentációban található. A szerződés teljesítése során a nyertes ajánlattevő feladata az áru leszállítása is az alábbiakban előírt helyszínekre és időpontokban: - 6050 Lajosmizse, Ceglédi út 1. /Iskola Főzőkonyha/; heti 5X: hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek; (valamint a szombati munkanapokon) reggel 06:00-07:00 - 6050 Lajosmizse, Attila u. 6. /Óvoda Főzőkonyha/; heti 5X: hétfő, kedd, szerda, csütörtök, péntek; (valamint a szombati munkanapokon) reggel 06:30-07:30 Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a terméktípusonként kiadott részletes ártáblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő - tekintettel a beszerzéssel kapcsolatos bizonytalansági tényezőkre - a Kbt. 58. § (1) bekezdésére tekintettel kiköti a mennyiségi eltérés lehetőségét. A mennyiségi eltérésmértéke - 15%. Részletesen a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR000831602026/3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő jogosult a felhívás „Közbeszerzés leírása” rovatában és a műszaki leírásban (részletes ártáblázatban) megjelölt mennyiségen (alapmennyiség) felül további legfeljebb + 15 % megrendelésére (opció), a részletes ártáblázatban rögzített egységárakon. Az opciós mennyiség felhasználására a szerződéses időszak alatt kerülhet sor. Az opciós mennyiség lehívására Ajánlatkérőnek egyoldalú, a nyertes ajánlattevőhöz intézett írásbeli nyilatkozatával (megrendelés) van lehetősége. Ajánlatkérő az alapmennyiségen felüli mennyiség (opció) lehívására nem köteles, azonban arra a szerződés időbeli hatálya (az alapmennyiség lehívását követően) alatt bármikor jogosult.
Los: LOT-0006
Titel: Zöldség és gyümölcs
Beschreibung: Zöldség és gyümölcs beszerzése adásvételi szerződés keretében a Lajosmizse Város Önkormányzata Intézményeinek Gazdasági Szervezete gazdálkodási irányítása alá tartozó iskola és óvoda intézmények számára. Összes éves mennyiség: 27 860 db, 45 388 kg, 5904 csomó. A termékek és a teljes mennyiség részletes meghatározása a közbeszerzési dokumentációban található. A szerződés teljesítése során a nyertes ajánlattevő feladata az áru leszállítása is az alábbiakban előírt helyszínekre és időpontokban: - 6050 Lajosmizse, Ceglédi út 1. /Iskola Főzőkonyha/; heti 3X: hétfő, szerda, péntek; (valamint a szombati munkanapokon) 06:00-08:00 - 6050 Lajosmizse, Attila u. 6. /Óvoda Főzőkonyha/; heti 3X hétfő, szerda, péntek; (valamint a szombati munkanapokon) 06:30-09:30 Az egyes szállítandó termékekkel (tételekkel) kapcsolatos minőségi követelményeket és egyéb specifikációkat a terméktípusonként kiadott részletes ártáblázatok tartalmazzák. Ajánlatkérő - tekintettel a beszerzéssel kapcsolatos bizonytalansági tényezőkre - a Kbt. 58. § (1) bekezdésére tekintettel kiköti a mennyiségi eltérés lehetőségét. A mennyiségi eltérésmértéke - 15%. Részletesen a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR000831602026/6
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse