619852-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk” w ramach zadania inwestycyjnego: „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz z rozbiórką istniejącego budynku Posterunku Rewidentów w częściach uznanych za nie posiadające wartości historycznych, artystycznych i naukowych, na cele budowy nastawni Gdańsk Główny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, budowa zjazdu i przebudowa zatoki postojowej, budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej, budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę”.
Interne KennungSKMMU.086.38.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0002
Titel„Budowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew. 10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk”
BeschreibungBudowa nowego obiektu Nastawni Gdańsk Główny na dz. Nr ew.10/5, 27/3 obręb 0080 Gdańsk w ramach zadania inwestycyjnego: „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz z rozbiórką istniejącego budynku Posterunku Rewidentów w częściach uznanych za nie posiadające wartości historycznych, artystycznych i naukowych, na cele budowy nastawni Gdańsk Główny wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, budowa zjazdu i przebudowa zatoki postojowej, budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej, budowa przyłącza wodociągowego i kanalizacji sanitarnej zgodnie z pozwoleniem na budowę”.