619867-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung – FNMH - Dodávky OOP pro práci na operačních sálech s využitím zdrojů ionizujícího záření
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFNMH - Dodávky OOP pro práci na operačních sálech s využitím zdrojů ionizujícího záření
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných prostředků pro práci na operačních sálech s využitím zdrojů ionizujícího záření (dále jen „OOP“) pro potřeby FNMH, a to na základě uzavřené rámcové dohody s jedním dodavatelem dle závazných zadávacích podmínek.
Interne Kennung378/VZ/2026/ES
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOOP Antimon +Bismut
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných prostředků Antimon +Bismut pro práci na operačních sálech s využitím zdrojů ionizujícího záření (dále jen „OOP“) pro potřeby FNMH, a to na základě uzavřené rámcové dohody s jedním dodavatelem dle závazných zadávacích podmínek.
Interne Kennung378/VZ/2026/ES - 1. část
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si tímto v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude smlouva předčasně ukončena. Bližší podmínky jsou uvedeny v návrhu smlouvy.
LosLOT-0002
TitelOOP Antimon +Bismut/ Antimon+olovo
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných prostředků Antimon +Bismut/ Antimon+olovo pro práci na operačních sálech s využitím zdrojů ionizujícího záření (dále jen „OOP“) pro potřeby FNMH, a to na základě uzavřené rámcové dohody s jedním dodavatelem dle závazných zadávacích podmínek.
Interne Kennung378/VZ/2026/ES - 2. část