2. Verfahren
Verfahren
Titel: AOV verzekering Stg. Kindante
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van een collectieve AOV ten behoeve van Opdrachtgever conform het gestelde in dit bestek. Met de geselecteerde Opdrachtnemer wil Opdrachtgever een overeenkomst aangaan met een looptijd van tenminste 3 jaar en zal ingaan per 1 januari 2027. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 965 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 45.051.163,-. Voor de inschatting van het risico en het vaststellen van de condities is een apart Excel bestand opgesteld waarin u de geanonimiseerde personeelsgegevens, opgave zieke medewerkers en WIA instroom kunt terugvinden. Dit Excel bestand kan worden opgevraagd via TenderNed.
Interne Kennung: 1035686
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
619873-2026 - Competition
Netherlands – Insurance services – AOV verzekering Stg. Kindante
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: AOV verzekering Stg. Kindante
Internal identifier: 1035686
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1