2. Verfahren
Verfahren
Titel: Abri's en vrijstaande reclamevitrines
Beschreibung: De opdracht betreft het selecteren van een opdrachtnemer die de plaatsing, beheer, onderhoud, schadeherstel en reclame exploitatie van de abri’s en vrijstaande reclamevitrines op zich gaat nemen. Een concessieovereenkomst voor een periode van 15 jaar voor: 1. Plaatsing, beheer, onderhoud en exploitatie van circa 165 abri’s (‘standaard abri’s). 2. Opdrachtnemer mag maximaal 45 vrijstaande reclamevitrines plaatsen. Momenteel zijn 50 vrijstaande reclamevitrines geplaatst, waarvan 4 met digitale schermen. 3 Beheer, onderhoud en exploitatie van 45 R-net abri’s. 41 R-net abri’s worden door de gemeente Haarlem op 31 december 2026 overgenomen van JCDecaux en 4 R-net Abri’s zijn reeds eigendom van de gemeente.
Interne Kennung: 2026/0043047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het selecteren van een opdrachtnemer die de plaatsing, beheer, onderhoud, schadeherstel en reclame exploitatie van de abri’s en vrijstaande reclamevitrines op zich gaat nemen. De opdracht is een concessieovereenkomst voor de periode van 15 jaar voor: 1. Plaatsing, beheer, onderhoud en exploitatie van circa 165 abri’s (‘standaard abri’s) 2. Opdrachtnemer mag maximaal 45 vrijstaande reclamevitrines plaatsen. Momenteel zijn 50 vrijstaande reclamevitrines geplaatst, waarvan 4 met digitale schermen 3. Beheer, onderhoud en exploitatie van 45 R-net abri’s. 41 R-net abri’s worden door de Opdrachtgever op 31 december 2026 overgenomen van JCDecaux en 4 R-net Abri’s zijn reeds eigendom van de Opdrachtgever
Interne Kennung: 1