2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i rekreacyjnych z terenu gmin członkowskich Bytnica, Bobrowice, Dąbie, Gubin i Maszewo
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i rekreacyjnych z terenu gmin członkowskich Związku tj. Gminy Bytnica, Bobrowice, Dąbie, Gubin (gm. wiejska) i Maszewo. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z prowadzonych przez Gminy Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów tj. z Bytnicy, Dychowa w Gminie Bobrowice, Pławia w Gminie Dąbie, Chlebowa i Polanowic w Gminie Gubin i Maszewa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 2) Wykonawca może powierzyć realizację przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez wykonawcę firm podwykonawców. Wskazanie takie należy umieścić na Ofercie. W przypadku braku wskazania w Ofercie podwykonawstwa wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. 3) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tj.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, ze zm.). 4) Termin realizacji podstawowy: 1 lutego 2025 – 31 stycznia 2027 r Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 764715-2024
Interne Kennung: MZGOK 271.6.2024.LO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.