2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup tiskových zařízení a související podpory
Beschreibung: Zajištění dodávek šesti typů multifunkčních tiskových zařízení pro zajištění řízeného tisku, kopírování a skenování dokumentů, (dále jen „Tisková zařízení“). Tisková zařízení budou dodávána zadavateli na základě Rámcové dohody o nákupu tiskových zařízení, jež je přílohou č. II. zadávací dokumentace, prostřednictvím dílčích objednávek a součástí dodávek bude rovněž instalace a uvedení dodaného plnění do rutinního provozu. Rámcová dohoda dle § 131 ZZVZ bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení. Služby technické podpory, včetně dodávek tonerů a souvisejícího spotřebního materiálu, a SW pro správu tisku, a to na základě Smlouvy o technické podpoře tiskových zařízení, jež je přílohou č. III. zadávací dokumentace. Rámcová dohoda o nákupu tiskových zařízení na zajištění dodávek Tiskových zařízení bude uzavřena na dobu určitou – 24 měsíců. Smlouva o technické podpoře tiskových zařízení bude uzavřena na dobu neurčitou.
Interne Kennung: ZPMV/0989929/2026, ZPMV/0201777/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka bude zadána v otevřeném zadávacím řízení podle ustanovení § 3 písm. b) a § 56 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě Smlouvy o technické podpoře tiskových zařízení platí následující. Pokud míra inflace oficiálně stanovená Českým statistickým úřadem za druhý kalendářní rok od účinnosti Smlouvy o technické podpoře tiskových zařízení bude rovna nebo vyšší než 5 %, má dodavatel v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ právo v následujícím (třetím) kalendářním roce navrhnout zadavateli navýšení aktuálně platných cen o 1/2 oficiálně stanovené míry inflace za druhý kalendářní rok od účinnosti této smlouvy. Obdobně může dodavatel postupovat v každém následujícím roce v závislosti na míře inflace za předchozí rok. Změna odsouhlasená zadavatelem i dodavatelem musí být sjednána vždy písemně, a to v podobě očíslovaného dodatku ke smlouvě. Tato změna dohodnutých cen bude považována za změnu podle ustanovení § 222 odst. 2 ZZVZ a bude platná od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po měsíci, kdy dodatek vstoupí v účinnost.