2. Verfahren
Verfahren
Titel: GASILSKO VOZILO GVGP-2
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup novega vozila GVGP-2 za potrebe PGD Šempeter pri Gorici. Ponudba se pripravi na podlagi zahtevane specifikacije vozila
Interne Kennung: JN-78001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup novega vozila GVGP-2 za potrebe PGD Šempeter pri Gorici. Ponudba se pripravi na podlagi zahtevane specifikacije vozila. Ponudnik mora k ponudbi priložiti tehnično specifikacijo vozila (prospekt, katalog,…), iz katere so razvidne karakteristike ponujenega vozila. Ponujeno vozilo mora biti tovarniško novo
Interne Kennung: 552992