2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania i utrzymania czystości obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i w Załączniku nr 3 do SWZ – wzorze umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w w art. 138 ust. 1, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tej ustawy. Główne aspekty procedury: Zgodnie z art 139 ust 1 ustawy PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania i utrzymania czystości obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji w Krakowie w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) i w Załączniku nr 3 do SWZ – wzorze umowy.