619914-2026 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – KV – REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO KARLOVARSKÝ KRAJ 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKV – REKVALIFIKAČNÍ KURZY PRO KARLOVARSKÝ KRAJ 2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále také jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikační kurzy budou realizovány na základě rámcových dohod uzavřených s vybranými dodavateli, a to vždy s jedním dodavatelem pro každou jednotlivou část veřejné zakázky, v souladu s § 131 a násl. ZZVZ. Na základě uzavřených rámcových dohod budou následně uzavírány jednotlivé dohody o provedení rekvalifikace. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na části, přičemž každá část odpovídá konkrétnímu druhu rekvalifikačního kurzu a místu jeho realizace. Dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku na jednu, více nebo na všechny části veřejné zakázky v souladu s § 101 odst. 2 ZZVZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensbližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0004
Titel4.Svařování – ČSN EN ISO 9606-1 141 – Karlovarský kraj
Interne Kennung04
LosLOT-0003
Titel3.Svařování – ČSN EN ISO 9606-1 135 – Karlovarský kraj
Interne Kennung03
LosLOT-0002
Titel2.Obsluha osobního počítače – Mariánské Lázně
Interne Kennung02
LosLOT-0001
Titel1.Digitální gramotnost – Cheb
Interne Kennung01