2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö Paraisten seurakuntayhtymä, Lämmitysöljy vuosille 2026–2030
Beschreibung: Hankinnan kohteena on Paraisten seurakuntayhtymän Lämmitysöljy hankinnat vuosille 2026–2030. Hankinta toteutetaan puitejärjestelynä, jossa valitaan enimmillään kolme (3) palveluntuottajaa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-056617-LOT-0001