2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová infrastruktura a prezentace webových aplikací ČHMÚ včetně systémové integrace datových zdrojů a jejich správy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vytvoření nových webových stránek a současně systémového integrátoru, který napomůže sjednotit a logicky uspořádat ve struktuře obsah nového portálu a navázat aplikace třetích stran. Aplikace vytvořené třetími stranami budou do nového webu integrované úpravou vzhledu a sjednocením hlavičky (úpravy aplikací třetích stran nejsou součástí zadávacího řízení). Součástí předmětu plnění je rovně ž podpora, údržba a rozvoj projektu. Více informací je uvedeno v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ-2022-0212
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72420000 Internet-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72421000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Kundenanwendungen, 72422000 Entwicklung von Internet- oder Intranet-Serveranwendungen, 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0001