See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa środków ochrony indywidualnej, odzieży i obuwia roboczego dla pracowników Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A.” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w tym:
Beschreibung: Część I - Odzież robocza i ochronna oraz ręczniki, Część II - Obuwie, Część III - Środki ochrony rąk, Część IV - Pozostałe środki ochrony indywidualnej, Część V - Środki czystości, Część VI - Odzież spawalnicza i ratownicza."
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Odzież robocza i ochronna oraz ręczniki,
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Obuwie,
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Środki ochrony rąk,
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Pozostałe środki ochrony indywidualnej,
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Środki czystości,
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Odzież spawalnicza i ratownicza."