2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK kolken, lijnafwatering en bijzondere objecten reinigen 2026-2028 gemeente Rheden
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Reinigen van kolken, lijngoten en bijzonder objecten b. Inspecteren van kolken, lijngoten en bijzonder objecten c. Afvoeren en verwerken van slib uit kolken, lijngoten en bijzonder objecten d. Het ontstoppen huis- en kolkaansluitingen Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van €480.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: Zaaknummer: 2025-008203
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: overeenkomst wordt in eerste instantie voor 3 jaar gegund met de mogelijkheid tot 1 keer 1 jaar verlenging.