See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO voor het leveren van gietijzeren hulpstukken
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van gietijzeren hulpstukken. Er zal een raamovereenkomst afgesloten worden met 1 deelnemer per perceel voor de periode van 12 maanden (1 jaar) met mogelijkheid tot 5 maal verlenging met telkens 1 jaar (1+1+1+1+1+1). De voorwaarden van de opdrachten gebaseerd op de raamovereenkomst worden volledig in de volgende fase, het bestek, vastgelegd, met uitzondering van de af te nemen hoeveelheden
Interne Kennung: 20230015
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20230015 - Buis van ductiel gietijzer volgens TV/058/3-G
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van gietijzeren hulpstukken.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: 20230015 - Trekvaste flensadapters van DN 500 tot en met DN 600 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 20230015 - Trekvaste flensadapters van DN 700 tot en met DN 800 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 20230015 - Flenzen volgens TV/054/1-I
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 20230015 - Geflensde hulpstukken en blindflenzen - Blindflenzen volgens TV/054/1-I - Flensbochten - Flensverloopstukken volgens T/052/17-A - Flens-T-stukken volgens TV/058/3-G, § 5 - Kortstukken flens-flens (montage BK) volgens TV/058/3-G
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 20230015 - Mechanische trekvaste ductiel gietijzeren kortstukken flens-mof (met bouten of push-fit) volgens TV/058/3-G
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 20230015 - 15
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van gietijzeren hulpstukken. Mechanische trekvaste ductiel gietijzeren hulpstukken - Mechanische trekvaste dubbele mofverbinding van ductiel gietijzer (met bouten of push-fit) volgens TV/058/3-G - Mechanische trekvaste bochten met dubbele mofverbinding van ductiel gietijzer volgens TV/058/3-G - Mechanische trekvaste voetbochten met flens-mofverbinding van ductiel gietijzer volgens TV/058/3-G - Mechanische trekvaste ductiel gietijzeren T-stukken met dubbele mof met elastomeren dichtingsring alsook een kamer met trekvaste messing of RVS klemring voor PVC/PE leidingen x flensspruit (met bouten of push-fit) volgens TV/058/3-G, § 5
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 20230015 - Externe trekvaste vergrendeling dewelke combineerbaar moet zijn met ductiel gietijzeren hulpstukken voor PVC-leidingsystemen. - Ductiel gietijzeren hulpstukken voor PVC-leidingsystemen dewelke combineerbaar moet zijn met externe trekvaste vergrendeling T-stukken met dubbele mof voor PVC combineerbaar met externe trekvaste vergrendeling
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: 20230015 - Universele aanboorzadels voor gietijzer, staal en vezelcement volgens T/061/6-F
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: 20230015 - Aanboorzadels voor PVC/PE volgens T/061/5-F
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: 20230015 - Toebehoren ondergronds hydrant
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0002
Titel: 20230015 - Niet trekvaste wide range-koppelingen tot en met DN 400 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0020
Titel: 20230015 - Sleutelkap voor brandkraan en universele stop voor ondergronds hydrant
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: 20230015 - Mechanische trekvaste klemkoppelingen voor staal. De klemkoppeling mag ook bestaan uit 2 onderdelen die samengesteld geleverd worden.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: 20230015 - Tweedelige trekvaste gietijzeren koppeling voor PVC/PEHD met messing klemring en RVS bouten PN 10
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: 20230015 - Lekbeugels
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0003
Titel: 20230015 - Trekvaste wide range-koppelingen tot en met DN 400 volgens TV/055/1-L Roestvaststalen ondersteuningsbus type keg voor gebruik van trekvaste en niet trekvaste WR-koppelingen of flensadaptors in combinatie met HDPE SDR 11 PE100-leidingen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 20230015 - Trekvaste wide range koppelingen van DN 450 tot en met DN 600 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 20230015 - Trekvaste wide range-koppelingen van DN 700 tot en met DN 800 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 20230015 - Niet trekvaste verloop wide range-koppelingen volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 20230015 - Trekvaste verloop wide range-koppelingen tot en met DN 400 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 20230015 - Niet trekvaste flensadapters voor AC leidingen tot en met DN 400 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 20230015 - Trekvaste flensadapters tot en met DN 400 volgens TV/055/1-L
Interne Kennung: 9
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20230015
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9