2. Verfahren
Verfahren
Titel: MFF Karlovy Vary 2026
Beschreibung: Zadavatel požaduje: - pronájem Velkého sálu o kapacitě 1145 míst s plně funkčním promítacím a zvukovým zařízením, - pronájem Malého sálu, kinosálů A, B, C a Kongresového sálu o celkové kapacitě cca 663 míst, - pronájem ostatních nebytových prostor pro účely zřízení dočasného technického a organizačního zázemí Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, - poskytnutí ubytovacích kapacit hotelu Thermal, které jsou součástí ubytovacího a kulturního komplexu, - poskytnutí parkovacích kapacit hotelu Thermal pro štáb, dodavatele a hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, - zajistit stravování pro štáb a hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, - zajistit přístup na bazén hotelu Thermal akreditovaným účastníkům MFF Karlovy Vary, za tuto službu zadavatel zaplatí paušální cenu dodavateli.
Interne Kennung: MFF Karlovy Vary 2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55520000 Verpflegungsdienste, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001