2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud zonwering
Beschreibung: De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het tweejaarlijks uitvoeren van volledige inspecties en onderhoudsbeurten, waarbij kleine reparaties en afstellingen standaard worden meegenomen binnen de onderhoudsronde. Eventuele grotere herstelwerkzaamheden worden separaat gerapporteerd en uitgevoerd na goedkeuring van de opdrachtgever. Opdrachtnemer stelt een meerjaren onderhoudsplan op met daarin te verwachten kosten voor opdrachtgever Zie paragraaf 2.1.4 Omvang van de opdracht van het beschrijvend document
Interne Kennung: TiU/FS08625
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115900 Sonnenschutzvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar en gaat in per 1 januari 2027. De initiële contracttermijn eindigt op 31 december 2028. Tilburg University is gerechtigd de Overeenkomst eenzijdig twee (2) maal onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen met telkens maximaal twee (2) jaar