See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICZNY SYSTEM ZAKUPÓW - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu w latach 2026–2030
Beschreibung: Przedmiotem zamówień udzielanych w ramach Dynamicznego Systemu Zakupów („DSZ”) są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach, obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej, gospodarki łowieckiej oraz pozostałe usługi leśne, przewidziane do realizacji na terenie Zamawiających w okresie obowiązywania DSZ. RDLP w Radomiu jako Pełnomocnik Zamawiających prowadzi ustanowienie DSZ, kwalifikację Wykonawców oraz prowadzenie i aktualizację listy Wykonawców. Poszczególne zamówienia objęte DSZ prowadzą samodzielnie właściwe nadleśnictwa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu („Pełnomocnik Zamawiających”), działając na podstawie art. 37 ust. 2–4 oraz art. 38 ustawy Prawo zamówień publicznych, prowadzi postępowanie w celu ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów oraz kwalifikacji Wykonawców do DSZ w imieniu 23 Zamawiających – nadleśnictw wymienionych w ogłoszeniu. Pełnomocnik przyjmuje i ocenia wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ oraz prowadzi i aktualizuje listę Wykonawców dopuszczonych do systemu. Poszczególne postępowania o udzielenie zamówień objętych DSZ prowadzą samodzielnie właściwe nadleśnictwa, które określają szczegółowy przedmiot zamówienia, przekazują zaproszenia do składania ofert wszystkim Wykonawcom dopuszczonym do DSZ i uprawnionym do ubiegania się o dane zamówienie, dokonują badania i oceny ofert, wyboru najkorzystniejszej oferty oraz zawierają umowę. Liczba Wykonawców dopuszczonych do DSZ nie jest ograniczona. Wykonawcy mogą składać wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ przez cały okres jego obowiązywania.
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W każdym konkretnym zamówieniu Zamawiający może zlecić dodatkowe ilości prac takich samych lub analogicznych do prac objętych zamówieniem i wycenionych w Kosztorysie Ofertowym; łączna wartość prac zleconych w ramach opcji nie przekroczy 30% Wynagrodzenia z dnia zawarcia umowy.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75251120 Forest-firefighting services
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211000 Services incidental to logging, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services, 77231200 Forest pest control services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
Additional classification (cpv): 77210000 Logging services, 77211000 Services incidental to logging, 77211100 Timber harvesting services, 77211200 Transport of logs within the forest, 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77211500 Tree-maintenance services, 77211600 Tree seeding, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services
Options: