619974-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Szemléletformálási kampány - Homokhát (386)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szemléletformálási kampány - Homokhát (386)
Beschreibung: Szemléletformálási kampány a KEHOP_PLUSZ-2.3.10-24-2024-00014 projekt keretében
Interne Kennung: EKR000389882024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK alkalmazza a Kbt. 81. § (4)-(5) bekezdését.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Szemléletformáló központ létrehozása Nyertes AT feladata a központ folyamatos, a hét 5 napján történő, napi 8 órás nyitvatartásának, üzemeltetésének biztosítása a látogatók fogadása és teljes körű információval történő ellátása. A központtal szemben támasztott követelmények: min. 20 nm-es fűtött helység, az új válogatóüzem 5 km-es körzetén belül kell legyen, utcafronti, interneteléréssel, 43 átmérőjű TV, számítógép, telefonvonal felszereltséggel. A helység bérleti díja, valamint annak berendezése a nyertes AT-t terheli. A Szemléletformáló kampány ideje alatt 1 fő környezetvédelmi szakértő bevonása mellett a központ folyamatos nyitvatartásának biztosításához további 2 fő foglalkoztatása szükséges. 2. Honlap létrehozása, üzemeltetése, tartalommal való folyamatos feltöltése Nyertes AT feladata a projekt céljának népszerűsítésére egy új honlap létrehozása, induló tartalommal való feltöltése. Minimális elvárások: képgaléria a rendezvényekről, a kivitelezésről; eseménynaptár biztosítása; keresőoptimalizált felépítés; keresőbarát; URL mobilbarát; akadálymentesség biztosítása; ismétlődő felkereséseket kiszűrő, egyedi látogatói szám követését lehetővé tevő statisztikai megoldás alkalmazása ; média oldalak elérhetősége közvetlenül. A honlaphoz tárhelyet és domain-t biztosítani kell, valamint az oldalt angol és magyar nyelven szükséges frissíteni havi 4 alkalommal. A honlapba integrálva szükséges feltüntetni egy karbonlábnyom kalkulátort is. A weboldal népszerűsítése: online hirdetési kampánnyal 5 db különböző közösségi média poszt a weboldal átadásától kezdődő 3 hónapon át hirdetve, facebook felületen és bejegyzésenként maximum 1 000 karakter terjedelemben magyar nyelven, képekkel illusztrálva. 3. Közösségi oldal létrehozása, üzemeltetése, tartalommal való folyamatos feltöltése Nyertes AT feladata egy új közösségi média oldalak (Facebook, Instagram, YouTube) létrehozása és induló tartalmakkal való feltöltése. A közösségi média oldalak folyamatos karbantartása mellett a tartalomgyártás- és feltöltés is a feladat része: Facebook és Instagram esetében heti 2 bejegyzés létrehozása és ezen felül 23 db videó posztolása elvárás. A közösségi média oldalak népszerűsítésére médiavásárlás keretében fizetett, hirdetési kampányok tervezése és lebonyolítása is a feladat része. Youtube: nyertes AT feladata a médiavásárlás keretében fizetett, Youtube hirdetési kampányok tervezése és lebonyolítása, valamint Youtube-csatorna üzemeltetése, közzétett filmek mennyisége 23 db. 4. Közvéleménykutatás, szemléletformálás monitorozása kérdőívek összeállításával Nyertes AT-nek kérdéssort kell kidolgoznia ez alapján kérdőívet szükséges összeállítani és kitöltetni 2 alkalommal (a Projektbe bevont 14 településen, 2x1 500 kitöltővel, digitális és papírformában), melyek a közvéleménykutatáshoz és a monitorozáshoz szolgálnak segítségül, amely során felmérhető a témában a lakosság tájékozottsága a projekt kezdetén és végén is. 5. Roll up tervezése és kivitelezése A projekt keretén belül 5 db szemléletformálást segítő, különböző tartalmú roll up tervezésére, gyártására és kihelyezésére kerül sor iskolákban, rendezvényeken. 6. Mobil kiállítási stand tervezése, kivitelezése Mobil kiállítási stand tervezése és kivitelezése, min 18 nm alapterülettel, szemléltető molinókkal, berendezéssel. 7. Online ismeretterjesztő kiadvány tervezése, szerkesztése lakosságrészére Nyertes AT feladata szemléletformáló online kiadvány elkészítése a lakosság részére háztartásokba történő terjesztéssel (A4-es méretű, 6 oldalas, RGB színes pdf). A kiadvány kidolgozása és grafikai tervezés nyertes AT feladata. 8. Online kiadvány cégek részére Nyertes AT feladata online kiadvány (A5 méret, 8 oldal, RGB színes pdf) készítése cégek részérea szelektív hulladékgyűjtésről, szemléletformálásról. A kiadvány tartalmát a nyertes AT által szervezett fókuszcsoportok keretében határozzák meg, a Célterületen működő, bármely 50 vállalkozás képviselőinek bevonásával. Az 50 vállalkozás bevonása 4 alkalommal szervezett fókuszcsoport keretében kell megvalósuljon. Az eredményről összegzést kell készítenie nyertes AT-nek. 9. Felnőtt lakossági előadások Az előadásoknak 14 alkalommal, alkalmanként 1.5 órásnak kell lennie összesen 1400 helyi lakos részvételével. A bemutatásra kerülő prezentáció és szakmai anyag összeállítása a nyertes AT feladata, amelyek 15 diát kell, hogy tartalmazzanak alkalmanként. Kültéren mobilszínpad biztosításával, ill. beltéri helyszíneken valósulhatnak meg, amelyek bérleti díja a nyertes At-t terheli. Nyertes AT feladata az előadásokhelyszínén a berendezés, a technikai személyzet és 2 fő szakmai előadó biztosítása. 10. Mentorok részére oktatási anyag megtervezése, gyártása és közzététele (online is) A mentorok oktatását segítő kiadvány grafikai tervezése, szövegezése, lektorálása, nyomdai előkészítése és nyomdai gyártása. A kiadványt (22 oldalas, A5 méretű) 100 db nyomtatott példányszámban kell legyártani. Ezen oktatási anyaghoz 2 oldalas, A4 méretű tesztkérdések, valamint 1 oldal A4 méretű megoldókulcs összeállítása is szükséges. A Szerződés időtartama alatt 1 alkalommal 40 fő mentor részére szükséges nyomtatott formátumban átadni az anyagot. A Mentorok toborzása, koordinálása a nyertes AT feladata. 11. Mentorprogram szervezése és lebonyolítása Olyan környezetvédelmi, szemléletformáló tréning lebonyolítása, melynek elvégzését követően a résztvevők alkalmassá válnak, hogy tudásukat továbbadják, a szemléletformálás fontosságára szélesebb körben terjeszteni tudják. A mentorprogram keretében 2 nap alatt 2 előadásra kerül sor, amelyek időtartama alkalmanként 5 óra, melyek megvalósításához 40 fő befogadására alkalmas, hang- és vizuáltechnikával felszerelt helyszín biztosítása nyertes AT feladata. A részletes tematika kidolgozása a nyertes AT feladata. Karakterkorlát okán folytatás a II.2.14) [BT-300] pontban.
Interne Kennung: EKR000389882024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste, 79821000 Fertigstellung im Bereich Druck, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79952000 Event-Organisation, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen