2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening
Beschreibung: Het STC maakt op dit moment gebruik van een externe accountant voor de wettelijke controle van de jaarrekening, interim-controle en aanvullende assurance werkzaamheden. De huidige accountant voldoet aan de beroepsnormen, beschikt over relevante ervaring in de onderwijssector en draagt bij aan een stabiele en betrouwbare controlecyclus. De huidige overeenkomst loopt af, waardoor een nieuwe aanbesteding nodig is om de continuïteit van de controlefunctie te waarborgen. De werkzaamheden omvatten onder meer de controle van de jaarrekening, het beoordelen van interne beheersingsprocessen, het uitvoeren van specifieke opdrachten (zoals subsidie verklaringen) en het leveren van advies binnen de kaders van onafhankelijkheid. STC organiseert voor potentiële inschrijvers op 1 oktober een inzagemoment voor documenten die vanwege hun vertrouwelijke aard niet via TenderNed openbaar worden gemaakt. Meld u uiterlijk 28 september 12:00 uur aan indien u wenst deel te nemen. In de afgelopen jaren bedroegen de gemiddelde jaarlijkse uitgaven voor de gevraagde dienstverlening (onderdelen A tot en met F), inclusief aanvullende projectverklaringen (onderdeel G), circa € 230.000 exclusief btw. Historisch gezien laat STC gemiddeld vijf tot zes projectverklaringen per jaar uitvoeren. Aan deze gegevens kunnen geen rechten of afnamegaranties worden ontleend.
Interne Kennung: R0006499
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het STC maakt op dit moment gebruik van een externe accountant voor de wettelijke controle van de jaarrekening, interim-controle en aanvullende assurance werkzaamheden. De huidige accountant voldoet aan de beroepsnormen, beschikt over relevante ervaring in de onderwijssector en draagt bij aan een stabiele en betrouwbare controlecyclus. De huidige overeenkomst loopt af, waardoor een nieuwe aanbesteding nodig is om de continuïteit van de controlefunctie te waarborgen. De werkzaamheden omvatten onder meer de controle van de jaarrekening, het beoordelen van interne beheersingsprocessen, het uitvoeren van specifieke opdrachten (zoals subsidie verklaringen) en het leveren van advies binnen de kaders van onafhankelijkheid. In de afgelopen jaren bedroegen de gemiddelde jaarlijkse uitgaven voor de gevraagde dienstverlening (onderdelen A tot en met F), inclusief aanvullende projectverklaringen (onderdeel G), circa € 230.000 exclusief btw. Historisch gezien laat STC gemiddeld vijf tot zes projectverklaringen per jaar uitvoeren. Aan deze gegevens kunnen geen rechten of afnamegaranties worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79200000 Accounting, auditing and fiscal services
Options:
Description of the options: Verlenging
Place of performance
Country: Netherlands
Anywhere in the given country
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: R0006499
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging