2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwary pro zpracování hmotnostně spektrometrických dat
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 3 software - Software k vyhodnocení proteomických LCMS dat včetně vyhodnocovací datastanice - Software k vyhodnocení proteomických dat z HPLC-HRMS záznamů - Software k vyhodnocení strukturně proteomických dat Zadavatel předpokládá spolufinancování předmětu plnění veřejné zakázky z projektu "Centrum pro umělou inteligenci a kvantové výpočty v systémovém výzkumu mozku", reg. č. CZ.02.01.01/00/23_029/0008437 Veřejná zakázka (VZ) je rozdělená na 3 samostatné části: Část 1 VZ - Software k vyhodnocení proteomických LCMS dat včetně vyhodnocovací datatstanice Část 2 VZ - Software k vyhodnocení proteomických dat z HPLC-HRMS záznamů Část 3 VZ - Software k vyhodnocení strukturně proteomických dat
Interne Kennung: 013/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 VZ - Software k vyhodnocení proteomických LCMS dat včetně vyhodnocovací datatstanice
Beschreibung: Část 1 VZ - Software k vyhodnocení proteomických LCMS dat včetně vyhodnocovací datatstanice
Interne Kennung: Část 1 VZ
Los: LOT-0005
Titel: Část 3 VZ - Software k vyhodnocení strukturně proteomických dat
Beschreibung: Část 3 VZ - Software k vyhodnocení strukturně proteomických dat
Interne Kennung: Část 3 VZ
Los: LOT-0004
Titel: Část 2 VZ - Software k vyhodnocení proteomických dat z HPLC-HRMS záznamů
Beschreibung: Část 2 VZ - Software k vyhodnocení proteomických dat z HPLC-HRMS záznamů
Interne Kennung: Část 2 VZ
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 013/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Část 1 VZ
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Část 3 VZ
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Část 2 VZ