See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do realizacji kursów oraz środki wspomagające funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami dla niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę fabrycznie nowego, nieużywanego, oryginalnie zapakowanego, wolnego od wszelkich wad fizycznych i prawnych, kompletnego i zgodnego z dokumentacją producenta sprzętu,w zakresie określonym w formularzu ofertowym oraz cenowym wraz z jego transportem, wniesieniem, ustawieniem w miejscach wskazanych przez Zamawiającego; b) dostarczenie sprzętu wyprodukowanego nie wcześniej niż po 2025 roku; c) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim; d) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, wraz z deklaracjami, atestami, certyfikatami i oznakowaniem CE zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; e) gwarancję jakości udzieloną na okres wynikający z oferty Wykonawcy na dostarczony sprzęt i na warunkach nie gorszych niż gwarancja producenta.
Interne Kennung: OI.FERS.2232.4.2026.BYD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug, 43300000 Baugerät, 42662000 Schweißvorrichtungen, 44511200 Forken für Gartenarbeit, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 39713410 Bodenreinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: elektronarzędzia
Beschreibung: Dostawa sprzętu: mieszadeł do zapraw - 11 szt. (2 szt. ZK Inowrocław, 2 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. AŚ Starogard Gdański), szlifierki do gładzi - 6 szt. (1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Kwidzyn, 1 szt. AŚ Starogard Gd.), szlifierki kątowej - 18 szt. (3 szt. ZK Sztum, 2 szt. AŚ Bydgoszcz, 2 szt. ZK Inowrocław, 2 szt. AŚ Gdańsk, 1 szt. AŚ Wejherowo, 2 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Kwidzyn, 3 szt. ZK Potulice, 2 szt. ZK Włocławek), zagęszczarki wibracyjnej - 2 szt. (1 szt. ZK Potulice, 1 szt. ZK Grudziądz), stopy wibracyjnej - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz), betoniarki - 1 szt. (ZK Koronowo), piły tarczowej - 1 szt. (ZK Kwidzyn), przemysłowego osuszacza powietrza - 1 szt. (AŚ Bydgoszcz), myjki ciśnieniowej - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: narzędzia o charakterze ogólnobudowlanym
Beschreibung: Dostawa sprzętu: zgrzewarki do rur - 4 szt. (1 szt. ZK Inowrocław, 1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Bydgoszcz), piły ukosowej ze stołem roboczym - 1 zestaw (1 zestaw ZK Potulice), rusztowania warszawskiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), przecinarki wodnej do glazury 3 szt. (1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Koronowo), rusztowania elewacyjnego ramowego (fasadowego) 8 zestawów (2 zestawy ZK Inowrocław, 1 zestaw ZK Koronowo, 1 zestaw AŚ Gdańsk, 1 zestaw ZK Włocławek, 1 zestaw ZK Sztum, 1 zestaw ZK Grudziądz, 1 zestaw ZK Potulice), podnośnika jezdnego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0003
Titel: narzędzia spawalnicze
Beschreibung: Dostawa sprzętu: przyłbicy spawalniczej samościemniającej - 5 szt. (5 szt. ZK Włocławek), ramienia odciągowego przegubowego (wersja wisząca) do odciągania pyłów i gazów spawalniczych z wentylatorem, wspornikiem ściennym oraz rozrusznikiem silnika - 1 szt. (1 szt. ZK Włocławek), półautomatu spawalniczego MIG/MAG z uchwytem + butli 40l z gazem CO2 oraz reduktora CO2/Arg - 2 szt. (1 szt. ZK Włocławek, 1 szt. ZK Sztum), stołu spawalniczego wraz z osprzętem, odciągiem dymów spawalniczych - 2 szt. (1 szt. ZK Sztum, 1 szt. ZK Włocławek) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: narzędzia i elektronarzędzia ogrodnicze
Beschreibung: Dostawa sprzętu: spalinowych nożyc do żywopłotu - 4 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Włocławek), odkurzacza akumulatorowego do liści - 3 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. AŚ Wejherowo, 1 szt. ZK Włocławek), podkaszarki akumulatorowej - 1 szt. (1 szt. ZK Koronowo), kosiarki spalinowej - 3 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 2 szt. ZK Włocławek), nożyc do gałęzi - 2 szt. (1 szt. ZK Grudziądz, 1 szt. ZK Włocławek) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Los: LOT-0005
Titel: środki wspomagające funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami
Beschreibung: Dostawa sprzętu: wózka inwalidzkiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), składanego krzesełka do transportu - 2 szt. (2 szt. ZK nr 1 w Grudziądzu), podpórki czterokołowej aluminiowej - 1 szt. (1 szt. ZK Koronowo), krążków przeciwodleżynowych - 5 szt. (5 szt. AŚ Gdańsk), materacy przeciwodleżynowych rurowych z mikrowentylacją - 2 szt. (1 szt. ZK Koronowo, 1 szt. ZK Gdańsk), pozycjonerów - kompletu podparć z włóknem syntetycznym - 1 zestaw (1 zestaw AŚ Gdańsk), prysznicowo - toaletowego wózka transportowego - 1 szt. (1szt. AŚ Gdańsk), elektrycznego podnośnika pacjenta - 1 szt. (1 szt. AŚ Gdańsk), kuli łokciowych regulowanych pojedynczo - 6 szt. (6 szt. ZK Kwidzyn) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0006
Titel: narzędzia fryzjerskie
Beschreibung: Dostawa sprzętu: fotelu fryzjerskiego - 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz), konsoli fryzjerskiej 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz), myjni fryzjerskiej 1 zestaw (1 zestaw AŚ Bydgoszcz), przybornika fryzjerskiego 1 szt. (1 szt. AŚ Bydgoszcz) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0007
Titel: maszyna do czyszczenia podłóg
Beschreibung: Dostawa sprzętu: maszyny do czyszczenia podłogi - 1 szt. (1 szt. ZK Grudziądz) zgodnie ze szczegółowymi wymaganiami technicznymi znajdującymi się w opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 39713410 Bodenreinigungsmaschinen