See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA NARZĘDZI DO ZABIEGÓW MEDYCZNYCH I CHIRURGICZNYCH DLA COPERNICUS PL SP. Z O.O.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi do zabiegów medycznych i chirurgicznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 44 części. 3. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: 33169000-2 Przyrządy chirurgiczne. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, ilości, zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym oraz w zał. nr 5 do SWZ – Projekcie umowy. Wykonawca wypełniając wskazane w zał. nr 1 do SWZ pozycje, po-twierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974 z późn. zm.) – jeśli dotyczy. 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równo-ważne. 9. Pod pojęciem „równoważności” rozwiązania, w szczególności rozumie się: wskazanie, że oferowane rozwiązanie posiada co najmniej takie same lub lepsze – opisane daną normą, typem lub znakiem – parametry techniczne i funkcjonalne cechy jakościowe, które dotyczą wartości użytkowych przedmiotu zamówienia, odpowiednich dla zastosowanego materiału, komponentu, produktu takie jak: funkcjonalność, wydajność, wytrzymałość, żywotność, odporność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, standard wykończenia oraz cechy, które opisują fizyczne właściwości przedmiotu zamówienia, takie jak wielkość (długość, szerokość, wysokość), kubaturę, gęstość, kształt, kolorystykę, strukturę, rodzaj materiału i komponentu. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. 12. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia.
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: D10.251.64.F.2026_44