2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/62/2025 „Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego drobnego sprzętu komputerowego dla Politechniki Poznańskiej”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „dostawa fabrycznie nowego drobnego sprzętu komputerowego dla Politechniki Poznańskiej ” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 - Szczegółowy Formularz Cenowy do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 369868-2025
Interne Kennung: AD/ZP/62/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: AD/ZP/62/2025 „Dostawa fabrycznie nowego drobnego sprzętu komputerowego dla Politechniki Poznańskiej”
Beschreibung: Fabrycznie nowy drobny sprzęt komputerowy
Interne Kennung: AD/ZP/62/2025 „Dostawa fabrycznie nowego drobnego sprzętu komputerowego dla Politechniki Poznańskiej”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przy dostawie przedmiotu zamówienia przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający zobowiązuje się do zakupu całości sprzętu określonego jako zamówienie podstawowe w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 3. Zamówienie objęte prawem opcji określone jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ (zamówienie opcjonalne). 4. W ramach zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający może zamówić wybrany przez siebie sprzęt spośród sprzętu określonego jako zamówienie opcjonalne w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 5. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania umowy w zależności od jego potrzeb w formie złożenia maksymalnie dwóch zbiorczych zamówień określonych przez Zamawiającego. 6. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu. Zapłata zostanie dokonana za faktycznie dokonaną dostawę.