See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących leki wskazane w załączniku nr 2 -formularz asortymentowo-cenowy, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniach cenowych. Przedmiot zamówienia obejmuje 13 zadań
Interne Kennung: ZP/11/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Leki bardzo silnie działające
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Iniekcje
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Leki oczne
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Leki wziewne
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Leki doustne różne
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Leki stosowane zewnętrznie
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Cytostatyki
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Suplementy i żywność spec.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Leki psychotropowe
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Leki różne
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Insuliny
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 - Heparyny