2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Sourcing moeilijk vervulbare vacatures
Beschreibung: Europese aanbesteding Raamovereenkomst Sourcing moeilijk vervulbare vacatures Beschrijving Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een selectie van vijf marktpartijen om een Inschrijving te doen voor de Raamovereenkomst Sourcing moeilijk vervulbare vacatures. Voorliggende selectieleidraad is opgesteld in het kader van de eerste fase van de Europese niet-opnbare aanbestedingsprocedure. Dat wil zeggen dat de aanbesteding uit twee fasen bestaat. In de eeste fase mogen alle geïnteresseerde ondernemers zich Aanmelden voor deelname aan de aanbesteding, waarna er een selectie plaatsvindt op basis van minimumeisen en Selectiecriteria. De doelstelling van deze selectieleidraad is als volgt: - het informeren van geïnteresseerde ondernemers over de inhoud van het project: - het toelichten van de wijze van aanmelden voor Gegadigden; - het beschrijven van de uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en Selectiecriteria waaraan Gegadigden moeten voldoen bij hun Aanmelding; - het toelichten van de wijze waarop de Aanmeldingen worden beoordeeld. De geselecteerde Gegadigden (Inschrijvers) ontvangen vervolgens in de tweede fase (dan is de fase inmiddels niet-openbaar) een uitnodiging tot het indienen van een Inschrijving. Beoogd wordt om 5 Gegadigden te selecteren en uit te nodigen om een Inschrijving te doen. Huidige situatie Wegens krapte op de arbeidsmarkt zijn er de afgelopen jaren opdrachten op de markt gezet voor het sourcen van kandidaten voor moeilijk vervulbare vacatures. Vanwege het overschrijden van de Europese aanbestedingsdrempel is WSRL gehouden deze opdracht Europees aan te besteden. Gewenste situatie WSRL wenst met één partij een raamovereenkomst aan te gaan voor het sourcen van kandidaten voor moeilijk vervulbare vacatures. Onder moeilijk vervulbare vacatures verstaat WSRL functies waar de te benaderen doelgroep schaars is en de vraag, bij soortgelijke organisaties zoals WSRL, relatief groot. Deze opdracht betreft uitsluitend sourcingdiensten (zoeken, identificeren, benaderen, enthousiasmeren en aanleveren van potentiële kandidaten). Kandidaten en zoekoutput dienen volledig te worden overgedragen aan WSRL. Selectie, beoordeling, gesprekken, referentiechecks, onderhandelingen, plaatsing en beloning op basis van aanstelling (successfee/percentage jaarsalaris) maken geen deel uit van de opdracht. Bij het sourcen gaan ‘sourcers’ actief op zoek naar geschikte kandidaten voor een specifieke (vaak moeilijk vervulbare) vacature, in plaats van te wachten tot kandidaten zich zelf melden. Dit gebeurt vaak via platforms als LinkedIn en andere professionele netwerken. Het doel is om de latente werkzoekende te bereiken die (nu) niet actief op zoek zijn naar een nieuwe baan, maar wel open staan voor interessante mogelijkheden. Er zullen uitsluitend vacatures worden uitgezet bij de Opdrachtnemer waarin de kandidaat bij plaatsing uitsluitend rechtstreeks bij WSRL in dienst treedt, zonder tussenkomst van de Opdrachtnemer. Dit kunnen vacatures binnen verschillende doelgroepen zijn van Opdrachtgever. De dienstverlening betreft een inspanningsverplichting. De Aanbestedende Dienst behoudt te allen tijde het recht om voorgedragen kandidaten al dan niet te selecteren en nodigt kandidaten uitsluitend naar eigen inzicht uit voor gesprekken. WSRL is op zoek naar een Opdrachtnemer die proactief zowel meedenkend, adviserend binnen de kaders van deze opdracht als uitvoerend opereert ten aanzien van bovengenoemde en in staat is om de strategie aan te passen op basis van feedback en veranderende behoeften. Een breed en relevant netwerk is daarbij essentieel.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79630000 Dienstleistungen im Personalwesen, außer Stellenvermittlung und Ausleih von Arbeitnehmern
5. Los
Los: LOT-0000