620052-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen – Dostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kardiomonitorów dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzach cenowych, które stanowią Załącznik nr 2A, wykazach parametrów wymaganych i oferowanych – załącznik nr 2B oraz we wzorze umowy – załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na całość zamówienia lub na poszczególne pakiety - łącznie postępowanie obejmuje 4 zadania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZdanie 1
BeschreibungKardiomonitor z wyposażeniem dla Kliniki Nefrologii Medycyny Transplantacyjnej i Chorób Wewnętrznych - 6 szt
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelZdanie 2
BeschreibungKardiomonitor wraz z podstawą jezdną dla Oddziału Klinicznego Gastroenterologii - 1 szt
LosLOT-0003
TitelZdanie 3
BeschreibungKardiomonitor dla Kliniki Hematologii Terapii Komórkowych i Chorób Wewnętrznych - 2 szt
LosLOT-0004
TitelZdanie 4
BeschreibungPakiet 4 - Kardiomonitory - 2 szt. z podstawą jezdną dla Stacji Dializ dla dorosłych
620052-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZdanie 1
Options
Description of the optionsBrak opcji
LotLOT-0002
TitleZdanie 2
LotLOT-0003
TitleZdanie 3
LotLOT-0004
TitleZdanie 4