2. Verfahren
Verfahren
Titel: Břevnovský klášter – výstavba štěpkové kotelny, revitalizace ÚT a TV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě kotelny spalující dřevní štěpku, teplovodní rozvodné sítě a vybudování nových teplovodních otopných soustav v následujících objektech v areálu Břevnovského kláštera: • 03 - Zahradní pavilon „Vojtěška“ • 04 – Domek zahradníka • 06 – Benediktská brána, vstupní objekt. Veřejná zakázka bude provedena metodou Design & Build.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Účastník zadávacího řízení v první fázi užšího řízení předloží zadavateli žádost o účast v zadávacím řízení, která bude obsahovat doklady prokazující splnění kvalifikačních požadavků zadavatele. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí kvalifikaci účastníků zadávacího řízení, vyloučí z účasti v zadávacím řízení účastníky zadávacího řízení, kteří neprokázali splnění kvalifikace, a nevyloučené účastníky zadávacího řízení vyzve k podání nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Břevnov kotelna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz příloha č. 3 zadávací dokumentace (smlouva o dílo)