2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie nieuwbouw Haags Montessori Lyceum
Beschreibung: Het ontwerpen, adviseren en architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project en het ontwerp van de inrichting van het terrein van het totale perceel van de school en het mede begeleiden van de esthetische uitvoering van het ontwerp. 12470 m2
Interne Kennung: P2000547
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Architectenselectie nieuwbouw Haags Montessori Lyceum
Interne Kennung: 1