See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych pielęgniarki/pielęgniarza oraz koordynacji pielęgniarki/pielęgniarza w Pracowni Rezonansu Magnetycznego w Narodowym Instytucie Kardiologii Stefana kardynała Wyszyńskiego - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie przy ul. Alpejskiej 42.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych pielęgniarki/pielęgniarza oraz koordynacji pielęgniarki/pielęgniarza w Pracowni Rezonansu Magnetycznego w Narodowym Instytucie Kardiologii. Konkurs podzielony jest na 2 zadania: Zadanie nr 1 - zapewnienie opieki pielęgniarskiej przez pielęgniarkę/pielęgniarza. Zadanie nr 2 – zapewnienie opieki pielęgniarskiej przez pielęgniarkę koordynującą/pielęgniarza koordynującego
Interne Kennung: K.037.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001