See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i materiałów opatrunkowych dla SP ZZOZ w Kozienicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych i materiałów opatrunkowych dla SPZZOZ w Kozienicach, zgodnie z załączonym przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ,
Interne Kennung: 05/PN/ND.ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 – Leki
Beschreibung: Leki
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2 – Leki
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3 – Leki
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4 – Leki
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5 – Leki
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6 – Leki
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7 – Leki
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8 – Leki
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9 – Leki
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10 – Leki
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11 – Leki
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie Nr 12 – Płyny infuzyjne
Beschreibung: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie Nr 13 – Leki
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie Nr 14 – Leki
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie Nr 15 – Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Żywienie dojelitowe
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie Nr 16 – Leki
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie Nr 17 – Materiały opatrunkowe
Beschreibung: Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 17
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie Nr 18 – Płyny do irygacji
Beschreibung: Płyny do irygacji
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie Nr 19 – Leki
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie Nr 20 – Leki
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie Nr 21 – Leki
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie Nr 22 – Leki
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie Nr 23 – Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Żywienie pozajelitowe
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie Nr 24 – Leki
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie Nr 25 – Leki
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie Nr 26 – Leki
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie Nr 27 – Leki
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie Nr 28 – Leki
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie Nr 29 – Leki
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie Nr 30 – Leki
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie Nr 31 – Leki
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie Nr 32 – Leki
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie Nr 33 – Leki
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie Nr 34 – Leki
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie Nr 35 – Leki
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie Nr 36 – Leki
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie Nr 37 – Leki
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie Nr 38 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie Nr 39 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie Nr 40 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie Nr 41 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie Nr 42 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie Nr 43 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie Nr 44 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie Nr 45 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie Nr 46 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie Nr 47 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie Nr 48 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie Nr 49 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie Nr 50 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie Nr 51 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie Nr 52– Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie Nr 53 – Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie Nr 54 – Leki
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie Nr 55 – Leki
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie Nr 56 - Żywienie dojelitowe
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie Nr 57 - Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie Nr 58 - Leki
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie Nr 59 - Materiały opatrunkowe
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie Nr 60 - Płyny infuzyjne
Interne Kennung: 60