2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Reinigen, preventief en correctief onderhoud mechanische installaties SWWB de Baronie 2027-2028
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de hoofdstuk 2 ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Deelnemers zijn naast de Gemeente Breda: Gemeente Alphen-Chaam, Gemeente Baarle-Nassau, Gemeente Gilze en Rijen, Baarle-Hertog en Gemeente Etten-Leur. Opdracht De opdracht betreft het reinigen en het preventief en correctief onderhouden van de mechanische installaties 2027-2028 binnen de deelnemende gemeenten van het Samenwerkingsverband Waterbeheer West-Brabant (SWWB). Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1: ABG-organisatie (Gemeente Alphen-Chaam, Gemeente Baarle-Nassau en Gemeente Gilze en Rijen) en Baarle-Hertog; Perceel 2: Gemeente Etten-Leur; Perceel 3: Gemeente Breda. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de dienstverlening per perceel een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer met een looptijd van 2 jaar met als ingangsdatum 1 januari 2027. De opdrachtgever heeft het recht deze overeenkomst, met tweemaal met één jaar te verlengen. De opdrachtgever zal minimaal 6 maanden voor het aflopen van het contract, de aannemer schriftelijk op de hoogte stellen of de opdrachtgever van de optie tot verlenging van het contract gebruik zal maken. Anders eindigt het contract automatisch na het bereiken van de einddatum. Minimale termijn van 6 maanden geldt ook voor de optie jaren. Eventuele verlenging geschiedt onder gelijkblijvende condities en voorwaarden. De opdrachtgevers kunnen elk individueel besluiten om al dan niet tot verlenging van de overeenkomst over te gaan zonder dat dit consequenties heeft in welke vorm dan ook voor de overige individuele opdrachtgevers. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op: Perceel 1: ABG- - organisatie (Gemeente Alphen-Chaam, Gemeente Baarle-Nassau en Gemeente Gilze en Rijen) en Baarle-Hertog € 1.700.000,-; Perceel 2: Gemeente Etten-Leur € 1.100.000,-; Perceel 3: Gemeente Breda € 1.200.000-,. bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Alphen-Chaam, Baarle-Nassau en Gilze en Rijen (ABG-gemeentes) en gemeente Baarle-Hertog
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 x 1 jaar
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Etten-Leur
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gemeente Breda
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90400000 Sewage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 2 x 1 jaar
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Gemeente Etten-Leur
Additional nature of the contract: Supplies
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Gemeente Breda
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 x 1 jaar
Perceel: LOT-0002
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Perceel: LOT-0003