2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace (DPZ+DPS) "Rekonstrukce budovy v úl. Husova čp.145 - umístění kanceláři MěÚ Kutná Hora"
Beschreibung: Zpracování dvoustupňové projektové dokumentace (DPZ+DPS) "Rekonstrukce budovy v úl. Husova čp.145 - umístění kanceláři MěÚ Kutná Hora" a to v rozsahu § 158 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, dále v rozsahu služeb s výkazem výměr, a v souladu s vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů se zapracovanými případnými připomínkami a požadavky dotčených orgánů státní správy a ostatních účastníků stavebního řízení.
Interne Kennung: P26V00000026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001