See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na lata 2026-2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu w instalacji komunalnej lub instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów zlokalizowanego w Krośnie Odrzańskim przy ul. Wiejskiej 12, przez okres 48 miesięcy, w okresie od 1.02.2026 r. do 31 stycznia 2030 r. Zamówienie zostało podzielone na części.
Interne Kennung: IR.271.49.2025.RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zagospodarowanie części odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”:
Beschreibung: a) Zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu nieruchomości zamieszkałych: Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, Opakowania z papieru i tektury, Opakowania z tworzyw sztucznych, Opakowania ze szkła, Odpady wielkogabarytowe, Odzież, Tekstylia, b) Zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): Opakowania z papieru i tektury, Opakowania z tworzyw sztucznych, Zmieszane odpady opakowaniowe, Opakowania ze szkła, Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, Gruz ceglany, Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia, Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06, Drewno, Szkło, Tworzywa sztuczne, Odpadowa papa, Żelazo i stal, Mieszaniny metali, Gleba i ziemia, w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03, Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03, Materiały budowlane zawierające gips inne niż wymienione w 17 08 01, Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03, Odzież, Tekstylia, Farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27, Odpady wielkogabarytowe.
Interne Kennung: Część I
Menge: 26 889,75 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych, o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Krosno Odrzańskie oraz z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030
Beschreibung: a) Zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu nieruchomości zamieszkałych: Odpady ulegające biodegradacji, Odpady ulegające biodegradacji zanieczyszczone. b) Zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): Odpady ulegające biodegradacji.
Interne Kennung: Część II
Menge: 3 669,75 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych, o kodach: 20 01 21* lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć; 20 01 23* urządzenia zawierające freony; 20 01 35* zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki; 20 01 36 zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35,
Beschreibung: a) Zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu nieruchomości zamieszkałych: Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, Urządzenia zawierające freony, Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki, Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35. b) Zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): Lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, Urządzenia zawierające freony, Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21 i 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki, Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35.
Interne Kennung: Część III
Menge: 155,62 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych, o kodzie 16 01 03 zużyte opony, pochodzących z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Krośnie Odrzańskim na okres 48 miesięcy w latach 2026-2030”
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK): 16 01 03 Zużyte opony.
Interne Kennung: Część IV
Menge: 299,76 Tonnen