See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów żywnościowych różnych - znak sprawy: Z/54/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1: Dostawy produktów zbożowych i innych, Zadanie nr 2: Dostawy jaj kurzych, Zadanie nr 3: Dostawy olei i tłuszczy, Zadanie nr 4: Dostawy warzyw i owoców mrożonych i innych; Zadanie nr 5: Dostawy produktów dla niemowląt i dzieci Zadanie nr 6: Dostawy przetworów owocowych, warzywnych i innych Zadanie nr 7: Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza Zadanie nr 8: Dostawy produktów mącznych mrożonych Zadanie nr 9: Dostawy wód mineralnych Zadanie nr 10: Dostawy artykułów sypkich, przypraw i innych artykułów żywnościowych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 2. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. 3. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 328103-2026
Interne Kennung: Z/54/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15884000 Säuglingsnahrung, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15321000 Fruchtsäfte, 15211000 Fischfilets, 15221000 Tiefgekühlter Fisch, 15851000 Mehlwaren, 15981000 Mineralwasser, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawy produktów zbożowych i innych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1: Dostawy produktów zbożowych i innych, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawy olei i tłuszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 3: Dostawy olei i tłuszczy, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawy warzyw i owoców mrożonych i innych;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 4: Dostawy warzyw i owoców mrożonych i innych; zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawy produktów dla niemowląt i dzieci
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 5: Dostawy produktów dla niemowląt i dzieci zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawy przetworów owocowych, warzywnych i innych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 6: Dostawy przetworów owocowych, warzywnych i innych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 7: Dostawy ryb, filetów rybnych i owoców morza zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawy produktów mącznych mrożonych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 8: Dostawy produktów mącznych mrożonych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Dostawy artykułów sypkich, przypraw i innych artykułów żywnościowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 10: Dostawy artykułów sypkich, przypraw i innych artykułów żywnościowych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10