2. Verfahren
Verfahren
Titel: HW pro služby mobilní sítě GSM- kategorie IIA
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka zboží, a to mobilních telefonů, včetně nabíjecího adaptéru a nabíjecího kabelu, dle stanovených technických parametrů zadavatele.
Interne Kennung: SpMO 65414/2026-3255
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32252000 GSM-Telefone
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SPMo 65414/2026-3255