2. Verfahren
Verfahren
Titel: Back-up dienstverlening
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding is om één Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de initiële duur van 4 jaar met als ingangsdatum 1 maart 2027 tot 1 maart 2031, met de mogelijkheid om deze Raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen met tweemaal met 12 maanden tot uiterlijk 1 maart 2033 voor Back-up dienstverlening. Onder Back-up dienstverlening verstaat de Veiligheidsregio Fryslân het geheel aan activiteiten, systemen en beheerprocessen waarmee een leverancier de digitale gegevens van de VRF veilig, betrouwbaar en reproduceerbaar opslaat en beschikbaar houdt voor herstel. Zie selectieleidraad paragraaf 2.1.4
Interne Kennung: 26.EA.13
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja, optie tot tweemaal verlenging van 12 maanden.