See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 515218-2025
Interne Kennung: BZP/55/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury informatycznej zapewniającej sprawne działanie systemów obrony cywilnej oraz ochrony ludności.