2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zestawów do kardiologicznej telerehabilitacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup 5 zestawów do kardiologicznej telerehabilitacji hybrydowej z wyposażeniem w ramach projektu „Modernizacja i rozwój poradni specjalistycznych oraz ośrodka rehabilitacji kardiologicznej Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie” w ramach środków z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 5: Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR), Działanie 5.3 Infrastruktura ochrony zdrowia - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych/oferowanych parametrów technicznych i użytkowych”.
Vorherige Bekanntmachung: 530015-2026
Interne Kennung: DZ-751-69/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Zakup zestawów do kardiologicznej telerehabilitacji