2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technology Business Management oplossing
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: Het beschikbaar stellen van de TBM-oplossing; Het implementeren van de TBM-oplossing; Uitrol en Inrichting van de TBM-oplossing; Het leveren van Onderhoud & Support op de TBM-oplossing; Keuze-elementen Consultancy en/ of Opleidingen. Zie paragraaf 2.6 van het Beschrijvend document.
Interne Kennung: IUC 25-025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.6.1 Herzieningsclausules van het Beschrijvend document.