2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialnie źródła energii w Gminie Kornowac
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są wykonanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Kornowac”. Zadanie polega na zaprojektowaniu i zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: fotowoltaicznych, pom ciepła i magazynów energii w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Kornowac. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części, jak poniżej: 1) część 1 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin”, którego przedmiot zamówienia obejmuje zabudowę odnawialnych źródeł energii, z podziałem na budynki: a. Budynek Urzędu Gminy w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda, b. Budynek Szkoły Podstawowej w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej c. Budynek Domu Kultury w Rzuchowie: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej d. Budynek Domu Kultury w Pogrzebieniu: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, e. Budynek Domu Kultury w Kobyli: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej f. Budynek Przedszkola Publicznego w Pogrzebieniu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej, - Zabudowa magazynu energii - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda. 2) część 2 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Kornowac (LGD)”, którego przedmiot zamówienia obejmuje zabudowę odnawialnych źródeł energii, z podziałem na budynki: g. Budynek Centrum Kultury i Biblioteki w Kornowacu: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, - Zabudowa magazynu energii, - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda, h. Budynek po byłym Kółku rolniczym w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej. 3) część 3 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej w szczególności na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; - układów systemu zarządzania energią cieplną w instalacji ogrzewania w budynku; – paneli fotowoltaicznych. 3. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w: Dla części nr 1: - PFU, Dla części nr 2: - PFU, Dla części nr 3: - PFU, które stanowią Załączniki nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy - Załączniku Nr 2 SWZ i są integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 447860-2026
Interne Kennung: RI.271.6.2026.SŻ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.3.INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 3.1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 3.2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy eZamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy eZamówienia, a mianowicie: 3.2.1. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy eZamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, przeglądarka Chrome 61 lub nowa 3.2.2. Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies; 3.2.3. Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych: a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2, b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF8, c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy. 4. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11. 5.Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR).6. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ.7. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny brutto oferty (z podatkiem VAT) w zakresie każdej części zamówienia.8.Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców.9.Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 10. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin”
Beschreibung: Część 1 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Gorzyce, Godów, Kornowac i Radlin”, którego przedmiot zamówienia obejmuje zabudowę odnawialnych źródeł energii, z podziałem na budynki: a. Budynek Urzędu Gminy w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda, b. Budynek Szkoły Podstawowej w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej c. Budynek Domu Kultury w Rzuchowie: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej d. Budynek Domu Kultury w Pogrzebieniu: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, e. Budynek Domu Kultury w Kobyli: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej f. Budynek Przedszkola Publicznego w Pogrzebieniu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej, - Zabudowa magazynu energii - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Kornowac (LGD)”
Beschreibung: Część 2 zamówienia – „Odnawialne źródła energii w Gminie Kornowac (LGD)”, którego przedmiot zamówienia obejmuje zabudowę odnawialnych źródeł energii, z podziałem na budynki: a. Budynek Centrum Kultury i Biblioteki w Kornowacu: - Rozbudowa istniejącej instalacji fotowoltaicznej w formie wiat fotowoltaicznych, - Zabudowa magazynu energii, - Przebudowa systemu grzewczego istniejącej kotłowni gazowej – zabudowa pomp ciepła powietrze-woda, b. Budynek po byłym Kółku rolniczym w Kornowacu: - Zabudowa instalacji fotowoltaicznej.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”
Beschreibung: Część 3 zamówienia – „Kompleksowe działania w celu poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminie Kornowac – Termomodernizacja Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kobyli”, którego przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie termomodernizacji polegającej w szczególności na zabudowie: - pomp ciepła powietrze-woda; - układów systemu zarządzania energią cieplną w instalacji ogrzewania w budynku; – paneli fotowoltaicznych.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45100000 Baureifmachung, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten