6202-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej. 2. Energia elektryczna będzie dostarczana do nieruchomości położonej w Katowicach przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach zasilanych ze stacji transformatorowych K1030, KY105 oraz do nieruchomości położonej w Goczałkowicach - Zdrój przy ul. Jeziornej 86. 3. Specyfika¬cję dostawy zawiera załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówie¬nia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”). 4. Usługi dystrybucyjne, nie są objęte przedmiotem niniejszego zamówienia. Usługi dystrybucyjne (OSD) do nieruchomości wykazanych w załączniku nr 1.1 do SWZ, świadczy Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach. 5. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do powiadomienia operatora sieci dystrybucyjnej o zawarciu umowy sprzedaży i przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy z zachowaniem ciągłości dostaw energii elektrycznej w terminie umożliwiającym rozpoczęcie sprzedaży od dnia 01.07.2024 r.
Vorherige Bekanntmachung: 288529-2024
Interne Kennung: DUM/39-PN/1-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Specyfikację dostawy zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia („Formularz oferty”), a szczegółową charakterystykę stanowi załącznik nr 1.1 („Formularz cenowy”).
Interne Kennung: Pakiet 1