2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, mycie i konserwacja oraz wykonanie i montaż nowych elementów MSI kat. 4, 6, 8, tablic informacyjnych o: strefie SPPN, strefie free graffiti, obszarze monitorowanym, zakazie lotów dronem, sieci toalet publicznych, trasach rowerowych
Beschreibung: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, mycie i konserwacja oraz wykonanie i montaż nowych elementów MSI kat. 4, 6, 8, tablic informacyjnych o: strefie SPPN, strefie free graffiti, obszarze monitorowanym, zakazie lotów dronem, sieci toalet publicznych, trasach rowerowych. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/83/PN/22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
5. Los
Los: LOT-0001
620205-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous repair and maintenance services – Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, mycie i konserwacja oraz wykonanie i montaż nowych elementów MSI kat. 4, 6, 8, tablic informacyjnych o: strefie SPPN, strefie free graffiti, obszarze monitorowanym, zakazie lotów dronem, sieci toalet publicznych, trasach rowerowych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZDM/UM/DZP/83/PN/22/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 34928470 Signage
5. Lot
Lot: LOT-0001