62021-2026 - Wettbewerb
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Raamcontract: diverse tuinwerken gedurende twee jaar en verlengbaar
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract: diverse tuinwerken gedurende twee jaar en verlengbaar
Beschreibung: uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen LeefGoed is eigenaar van meer dan 5 000 sociale huurwoningen waarvan ongeveer de helft met private tuin. In deze tuinen moeten herstellingswerken gebeuren die ten laste zijn van de eigenaar bijvoorbeeld vervangen draadafsluiting en poortjes, heraanleg opritten of tuinpaadjes die verzakt zijn, … Op regelmatige basis komen er woningen leeg wegens opzeg huur door huurder. In bepaalde woningen moet de tuin heraangelegd/gefatsoeneerd worden. De afgelopen twee jaar zijn er voor een 140 tal adressen werkbonnen uitgestuurd voor dergelijke werken. Tenslotte moeten de tuinen van deze woningen tijdens leegstand op regelmatige basis onderhouden worden: maaien gazon, snoeien hagen en planten, onkruid wieden. De opdracht is een opdracht voor 2 jaar die stilzwijgend kan verlengd worden met nog eens twee jaar. (de opdracht duurt in zijn totaliteit max 4 jaar) ALLE AANVULLENDE INFORMATIE OVER DEZE OVERHEIDSOPDRACHT KAN WORDEN VERKREGEN VIA HET FORUM DAT GEKOPPELD IS AAN HET DOSSIER OP E-PROCUREMENT. ER WORDEN GEEN VRAGEN PER MAIL OF TELEFONISCH BEANTWOORD.
Interne Kennung: PPP203-904/6049/2025-904
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen
Interne Kennung: 2025-904_1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 71421000 Landschaftsgärtnerische Gestaltung