2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging en Inspectie rioolleidingen
Beschreibung: Het reinigen en inspecteren van rioolleidingen, bergbezinkbassins, gemalen en bijkomende werkzaamheden. € 500.000,- geraamde waarde voor gehele looptijd
Interne Kennung: 000719-BE-R&I
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bijkomende werkzaamheden
620213-2026 - Competition
Netherlands – Sewer cleaning services – Reiniging en Inspectie rioolleidingen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 000719-BE-R&I
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Bijkomende werkzaamheden