620224-2026 - Ergebnis
Bulgarien – Schienentransport/-beförderung – Превоз на военни товари и съпровождащия ги личен състав с железопътен транспорт
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Превоз на военни товари и съпровождащия ги личен състав с железопътен транспорт
Beschreibung: Обществената поръчка с обект услуга и предмет "Превоз на военни товари и съпровождащия ги личен състав с железопътен транспорт" включва предоставянето на услуга по придвижване с железопътен траспост на въоръжението, техниката и съпровождащия ги личен състава от състава на Сухопътните войски на Българската армия в съответствие с изискванията на Техниеска спецификация Г48.3516.19-УСВЦ и Наредба № 52/18.02.2002 г. за железопътен превоз на военни товари, техника и войски, издадена от министъра на отбраната и министъра на транспорта и съобщенията, изменена и допълнена с Наредба № Н-4/15.02.2016 г.
Interne Kennung: 564568
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001