620261-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu do kwoty 8 395 327,00 zł.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługę kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu do kwoty 8 395 327,00 zł.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Włoszczowa i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 8 395 327,00 zł. Celem zaciągnięcia kredytu do wysokości 8 395 327,00 zł jest pokrycie planowanego deficytu budżetu Gminy Włoszczowa. Okres spłaty rat kapitałowych kredytu: marzec 2028r. - grudzień 2040 r. (kwartalnie). Bank postawi do dyspozycji Zamawiającego kredyt niezwłocznie po zawarciu umowy, jednak nie później niż do 31.12.2026 r. Zamawiający nie przewiduje możliwości spłaty rat kredytu w walutach obcych. Wszelkie naliczenia pomiędzy wykonawcą a zamawiającym będą dokonywane w złotych polskich (PLN).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji