620267-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Poskytovanie strážnej služby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovanie strážnej služby
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je „Poskytovanie strážnej služby“ podľa podmienok dohodnutých Príloha č. 4 Vzor zmluvy o poskytovaní bezpečnostných služieb pri ochrane majetku, a to osobitne v článku 1 vzoru zmluvy a v prílohách 1 Režimové opatrenia a v Prílohe č. 2 Smernica pre výkon strážnej služby a podľa všeobecne záväzných právnych predpisov, a to najmä zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti) v znení neskorších predpisov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001